• Mika İnşaat
  • Daire Sayısı
    68
  • Teslim Tarihi
  • İSTANBUL / Eyüp
Mika Naturalist

Mika Naturalist

Proje Temsilcisi Sizi Arasın

Şu anda bu projeyi 1 kişi inceliyor.

Bu proje için toplam 5 kişi başvurdu.

Mika Naturalist Projesi ve Fiyatları

Naturalist, 1+1’den 4+1’e kadar çeşitli büyüklüklerdeki 68 daireden oluşan ve sadeliği esas almış bir yaşam konsepti. Bulunduğu ortamın doğal güzelliklerine en iyi şekilde uyum sağlayan, teknolojinin ve mimarinin en üst seviyedeki imkanlarını kullanarak tasarlanan, merkezine insan ve doğayı koymayı başarmış bir proje.

Mika, Naturalist’te yaşayacak herkese hayallerindeki eve kavuştuğunu hissettirme fikri ile yola çıktı. Bunu gerçekleştirmek için sayısız ayrıcalığa sahip, doğa ile dost, uzun yıllar sorunsuz ve mutlu bir şekilde yaşayabileceğiniz, günlük yaşamın içinde konfor sağlayacak pek çok detayı barındıran bu projeyi tasarladı.

Ormanın yanı başında yer alıyor olmanın tüm getirilerini en verimli şekilde değerlendiren Naturalist sayesinde artık trafik gürültüsü yerine kuş sesleri duymak, egzoz dumanı yerine oksijen solumak, kısacası dolu dolu yaşamak mümkün.

Bulunduğu doğal ortama bire bir uyum sağlaması hedeflenerek tasarlanan Naturalist’te eşsiz manzaranın yanı sıra neşe dolu bahçeler de yer alıyor. Mevsimine göre açan çiçekler, yürüme yollarının etrafını saran yeşillikler özenle tasarlanan peyzajın ayrılmaz birer parçası.

Az sayıda ailenin yaşayacağı ve yüksek konfor seviyesine sahip güvenli bir proje hayali ile yola çıkılan Naturalist’te; 24 saat güvenlik, kapalı devre kamera sistemleri, kontrollü geçisler, yangın/gaz kaçagı algılama ve ikaz sistemleri gibi özellikler sayesinde 24 saat güvendesiniz

Her daireye özel iki* araçlık kapalı park yeri, motosiklet, bisiklet ve misafir araçlar için ekstra park yerleri, elektrikli araç sahipleri için sarj üniteleri, ısıtmalı araç giris rampası, tüm dairelerde yerden ısıtma sistemi, su arıtma sistemi ve ortak alanlar ile dairelerin tümünü besleyen jeneratör konfora öncelik verilen Naturalist’te düşünülen detaylardan sadece birkaçı.

 

Çatılara yerleştirilen PV paneller ortak alanlardaki elektrik tüketiminin bir kısmını karşılıyor.

Sarnıçlarda toplanan yağmur suları ve klimaların ürettiği sular, yeşil alanların sulanması için kullanılıyor. Su ve elektrik sarfiyatını azaltmak için düşük tüketimli su ve aydınlatma armatürleri tercih ediliyor. Kısacası Naturalist’te doğa dostu bir yaşam başlıyor.

1,026 Görüntüleme

Proje Bilgileri

Firma: Mika İnşaat
Proje Tarihi: 05-08-2019
M² Aralığı: 75 - 175
Üniteler: 3+1,4+1,2+1,1+1,
Konut Sayısı: 68
Fiyat Aralığı: 385.000 TL > 775.000 TL
Emlak Tipi: Konut,
Adres: Koru Caddesi No: 40 Kemerburgaz / İstanbul

Genel Özellikler

Asansör
Açık Otopark
Bahçe ve Park

Sosyal İmkanlar

Sosyal Tesisler
Sauna
Restoran / Cafe
Toplantı Salonu
Oyun Parkı

Güvenlik Özellikleri

Resepsiyon
Güvenlikli Giriş
7/24 Güvenlik
Yangın ve Duman Dedektörü
Güvenlik Kameraları
Kapalı Devre Video Sistemi
Görüntülü İnterkom Sistemi
Çelik Kapı
Acil Durum Sistemi

Teknik Özellikler

Doğalgaz
Su Deposu
Jeneratör
Hidrofor
Paratoner
Merkezi Kablolu Televizyon
Uydu TV Altyapısı
Kablosuz İnternet
Fiber Optik İnternet Altyapısı
Teknik Servis
Klima
Merkezi Sıcak Su
Etiketler
BENZER PROJELER

İlanları Karşılaştırın