Binbiryeşil Abant Evleri

Binbiryeşil Abant Evleri

Proje Temsilcisi Sizi Arasın

Şu anda bu projeyi 1 kişi inceliyor.

Bu proje için toplam 7 kişi başvurdu.

Binbiryeşil Abant Evleri Projesi ve Fiyatları

Binbiryeşil Abant Evleri Projesi

 
Binbiryeşil Abant Evleri Projesi, toplamda 84 villadan oluşmaktadır. Proje kapsamında yüzme havuzu, açık otopark, çocuk oyun alanları ve bahçeler yer almaktadır.Binbiryeşil Abant Evleri Projesi

Binbir Yeşil Abant Evleri Villa Projesi sizi ve ailenizi Türkiye`nin yıldızı Bolu`daki yeni yaşam vizyonuna davet ediyor:  

BİNBİR YEŞİL ABANT EVLERİ VİLLA PROJESİ  

Binbir yeşil abant evleri projesinde; muhteşem doğa, sağlıklı yaşam, sosyal tesisler, alışveriş merkezleri, servis imkanları ve de ciddi bir yatırım fırsatı bulacaksınız. Deniz seviyesinden 1.100 metre rakımda Bolu Dağlarının muhteşem panoramik doğa manzarası ile adeta bir terapi merkezinde kendinizi enerji dolu hissedecekseniz. Sizlere burada doğal yaşamın verdiği huzur ve rahatlık hissini garanti ediyoruz.Binbiryeşilabantevleri bu cennet köşedeki doğal yaşamı; modern mimarisiyle ve kaliteli hizmetiyle  sportif faaaliyetlerle beraber sunmak amacıyla tasarlanmıştır. Burada; geçmişin otantik havasını ve geleceğin medeniyet tutkusunu ve çağdaş kültürü bir arada yaşayacaksınız.. Bir yanda Abant Gölü`nden gelen tatlı bir esinti, bir tarafta Bolu Dağları`ndan gelen oksijen ve kuş sesleri ile eşsiz bir doğa harikası burası.

2,402 Görüntüleme

Proje Bilgileri

Firma: Arden Grup
Proje Tarihi: 01-01-2012
Proje Teslim Tarihi: 01-01-2014
M² Aralığı: 160 - 185
Üniteler: 3+1,
Konut Sayısı: 84
Fiyat Aralığı: 250.000 TL > 0 TL
Emlak Tipi: Konut,Villa,

Genel Özellikler

Açık Otopark
Kapalı Otopark
Bahçe ve Park

Sosyal İmkanlar

Sosyal Tesisler
Açık Yüzme Havuzu

Güvenlik Özellikleri

Güvenlikli Giriş
Güvenlik Kameraları
Çelik Kapı

Teknik Özellikler

Doğalgaz
Su Deposu

İlanları Karşılaştırın