• A +
  • A -

Erkut İnşaat

" Destek ve Emek Veren Herkese Teşekkürler..."

     Geriye dönüp baktığımızda neredeyse 42 yılı geride bırakmışız. Daha iş hayatındaki ilk günümü bugün gibi hatırlıyorum. Bu yola çıktığımda kendime birçok sorular sordum. Ne kadar ve nereye kadar büyümeliydim. Üzerinde çok düşündüğümü bugün gibi hatırlıyorum da ilk verdiğim karar doğruluktan ödün vermemekti.

Artık geriye en iyi bildiğim şeyi yapmak kalmıştı. Çalışmak, çalışmak, çalışmak…

     Ekip arkadaşlarımız, Taşeronlarımız, Tedarikçilerimiz hepimiz taşın altına elini koyacak ve hiç yorulmaksızın çalışacaktık. Tüm bu çalışmamız,azmimiz ve çabamız bizi bugünlere getirdi.Tabii bugünlere gelmiş olmanın her şeyi tamamlamış ve bitirmiş olmamız anlamına gelmediğini anlamak çok zor değildi. Şirketimiz aile şirketi olma özelliğini bırakıp tüm var gücü ile kurumsallaşma hareketine başladıktan sonra daha da hızlı büyüme sürecine girdi. Bu büyüme sürecinde hep birlikte birçok şeyi yeniden öğrendik.

     Hangi işle uğraşırsanız uğraşın; kalitenin ve güvenilir olmanın yanı sıra insan hayatının ve yaşam kalitesinin ne kadar değerli olduğuna ve bütününden ödün vermeden kararlı, istikrarlı bir şekilde ekip ruhu bilinciyle hareket etmenin, bir şirketin hayatta kalması ve devamlılığını sağlaması için vazgeçilmez unsurlar olduğunu bu geçen yıllarda tamamıyla tecrübe edindik.

Biz Erkut İnşaat yönetimi ve ekibi olarak gelecek hayallerimizi bu ilkeler üzerine kurduk. Bugün bulunduğumuz noktada müşteri memnuniyeti önceliğimiz, kaliteli ve nitelikli iş çıkarmak birincil amacımız olmuştur. Bugünden sonrası için de Erkut İnşaat ailesi; sadece yapılaşmada değil kendi iş kolu ile alakalı tüm konularda edindiği birikimleri ve deneyimleri her geçen gün yenileyerek ve geleceğe aktararak hizmetlerine devam edecektir.

Başladığımız ilk günden bugüne kadar Erkut İnşaat’a destek veren ve emek veren herkese teşekkürü bir borç bilirim…

Erkut İnşaat Yön.Kur.Bşk. Şadi KORKMAZ

Web site:
Telefon: +90.352 222 35 51
Fax:
Adres: Sahabiye Mahallesi Prof. Dr. Fevzi Fevzioğlu Caddesi No:26 Posta Kodu: 38010 Kocasinan / KAYSERİ / TÜRKİYE KAYSERİ / Kocasinan


İlanları Karşılaştırın